влевовправо

Шафа для інструментів, майстерня JAN NOWAK DAREK антрацит-червоний
- Под заказ
- Код: RAL 7016 - RAL 3020
Отправка с 10 мая 202665 000 ₴
+380 (68) 116-88-50
- +380 (99) 027-50-28
возврат товара в течение 14 дней бесплатно
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Якщо ви шукаєте тумбу для майстерні, яка полегшить доступ до інструментів і забезпечить комфорт повсякденної роботи, знайомтеся з моделлю DAREK. Завдяки конструкції з нержавіючої сталі та стабільній конструкції ця модель добре працюватиме навіть у найсуворіших умовах.
Подивіться, де шафа для інструментів DAREK підтвердить свою цінність:
заводи вулканізації;
будівельні компанії;
авторемонтні майстерні;
виробничі приміщення;
ремісничі майстерні.
Шафа-купе відрізняється міцною конструкцією, завдяки якій меблі будуть працювати в будь-яких умовах. Він має 7 висувних ящиків, відділення для речей і перфоровану поверхню внутрішніх стінок, тому він ще й надзвичайно функціональний.
Шафа виготовлена з листової холоднокатаної сталі товщиною 1,1 мм, що робить її стійкою до механічних пошкоджень. Міцний корпус робить модель DAREK стійкою навіть при великих навантаженнях.
Вбудований високоякісний замок гарантує належний захист ваших аксесуарів та інструментів.
Один предмет меблів, багато переваг:
Стабільна конструкція
7 глибоких висувних ящиків
Замок безпеки
Товщина сталі: 1,1 мм
Велика полиця вантажопідйомністю до 80 кг
Кожен ящик витримує до 40 кг
Суцільне з'єднання елементів конструкції
Стійкість до корозії
важливо!
Шафа поставляється частинами;
Проста збірка + чіткі інструкції в комплекті;
Інструкції зі складання також у файлі PDF, доданому до аукціону;
У гардеробі немає додаткового обладнання, яке видно на фото.
Висота - 185 см
Ширина - 92 см
Глибина - 50 см
Вага з упакванням - 140 кг
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Maysternya |
| Страна производитель | Польша |
| Конструкция | Сборно-разборная |
| Тип мебели | Шкаф инструментальный |
| Цвет корпуса | Красный |
| Цвет фасада | Черный |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 140 кг |
| Высота | 1850 мм |
| Глубина | 500 мм |
| Длина выдвижного ящика | 500 мм |
| Толщина материала корпуса | 1-1.5 (мм) |
| Ширина | 950 мм |
| Ширина выдвижного ящика | 900 мм |
| Дополнительные характеристики | |
| Выдвижной ящик | 7 шт |
| Дверка | 2 шт |
| Максимальная нагрузка на выдвижной ящик | 40 кг |
| Максимальная нагрузка на полку | 80 кг |
| Полка | 1 шт |
- Цена: 65 000 ₴








